Ламиниран паркет Kaindl №0522 Горния град 8мм / 32 клас AC4 4V
Ламиниран паркет Kaindl №0522 Горния град 8мм / 32 клас AC4 4V
21.99€ / 43.01 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Kaindl |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размер | 1383х159х8mm |
| Пакет | 2.20 м² |
| Цвят | Тъмен |
| Фаска | 4V |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Модерен декор от дъб в лъскава визия: Oak Uptown / Горния град съчетава дискретни естествени черти с повърхностна структура.
Допълнителна информация
| Дебелина | 8 мм |
|---|---|
| Цвят | тъмен |
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Производител | Kaindl |
