Ламиниран паркет Kaindl №0251 Снежна фреска 8мм / 32 клас AC4 4V
Ламиниран паркет Kaindl №0251 Снежна фреска 8мм / 32 клас AC4 4V
21.99€ / 43.01 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Kaindl |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размер | 1383х159х8mm |
| Пакет | 2.20 м² |
| Цвят | Светъл |
| Фаска | 4V |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Ламиниран паркет KAINDL O251 8 мм. AC4/32 – благодарение на своя модерен външен вид на гланцирана повърхност и дизайн в светъл цвят. Настилка, изключително устойчива, подходяща за тези, които търсят екологично чиста, здрава и лесна за поддръжка подова настилка. Изберете ламиниран паркет от разнообразие от текстури, за да направите вашето жилищно пространство специално и да му придадете персонално и модерно докосване с висококачествените продукти.
* Колекция – Easy Touch Premium Plank
* Дебелина – 8 мм.
* Клас – AC4/32
* Фаска – V4
Допълнителна информация
| Дебелина | 8 мм |
|---|---|
| Цвят | светъл |
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Производител | Kaindl |
