Ламиниран паркет PRK226 Шеврон Паталя 8мм / 32 клас
Ламиниран паркет PRK226 Шеврон Паталя 8мм / 32 клас
13.80€ / 26.99 лв. кв.м. + Безплатен Монтаж + Безплатна Подложка
Изчерпан
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 10дни.
Характеристики
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 1200 х 188 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Автентик
|
| Фаска | фаска 4V |
| Клик система | L2C |
| + Безплатна подложка |
Описание
Уникална интерпретация на шарката на шеврона. Направете промяна във вашия под с декора PRK226 Шеврон Паталя от колекция Pruva.
PRK226 Шеврон Паталя е част от колекция Pruva
Допълнителна информация
Безплатен Монтаж | Да |
|---|---|
Безплатна ХПС Подложка | Да |
| Цвят | сив, тъмен |
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Редене | Стандартно, Шеврон |
| Производител | AGT |



