Ламиниран паркет PRK225 Шеврон Парима 8мм / 32 клас
Ламиниран паркет PRK225 Шеврон Парима 8мм / 32 клас
13.80€ / 26.99 лв. кв.м. + Безплатен Монтаж + Безплатна Подложка
До изчерпване! Остават само 12,6 кв. м!
Характеристики
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 1200 х 188 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Автентик
|
| Фаска | фаска 4V |
| Клик система | L2C |
| + Безплатна подложка |
|
| + Безплатен Монтаж | ДА |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Паркетът със сива повърхност е изборът на динамичните личности, които винаги са развълнувани и винаги нащрек… Почувствайте динамиката с паркета Alesta.
PRK225 Шеврон Парима е част от колекция Pruva
Допълнителна информация
Безплатен Монтаж | Да |
|---|---|
Безплатна ХПС Подложка | Да |
| Цвят | натурален, светъл |
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Редене | Стандартно, Шеврон |
| Производител | AGT |



