Винилова настилка Arbiton №223 CAS Дъб менор 5мм / 33 клас 4V
Винилова настилка Arbiton №223 CAS Дъб менор 5мм / 33 клас 4V
51.12€ / 99.98 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Arbiton |
|---|---|
| Дебелина | 5мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 229 х 1511 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Мат |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G клик |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Магазин, Подово отопление |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Подгответе се за пътуване до сърцето на слънчева Менорка, най-малкият от Балеарските острови, без да напускате уюта на вашия дом. Представяме Ви виниловата настилка “Дъб Менор” (символ: CAS223) – уникален под, чийто цвят и текстура отразяват очарованието на естествения дъб, растящ на тези живописни острови. Балеарско слънце, целунати от слънце плажове и класически характер – всичко това уловено в един изключителен продукт. Избирайки “Дъб Менор”, вие внасяте топлина и естествена хармония във вашия интериор.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 5 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Arbiton |
| Редене | Рибена кост / Херингбоне, Стандартно |
