Винилова настилка Arbiton №222 CAS Дъб Йоханес 5мм / 33 клас 4V
Винилова настилка Arbiton №222 CAS Дъб Йоханес 5мм / 33 клас 4V
51.12€ / 99.98 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Arbiton |
|---|---|
| Дебелина | 5мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 229 х 1511 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Мат |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G клик |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Магазин, Подово отопление |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Открийте истинската симфония от цветове и структури, които съставляват уникалността на виниловия паркет Johannes Oak. Тези уникални панели, вдъхновени от брилянтните творби на фламандския майстор Йоханес Вермеер, предлагат хармония от студени и топли тонове, които се променят под въздействието на променящата се светлина. С тях всяко помещение ще се превърне в истинска галерия, където изкуството среща функционалността, а внимателно изпипаните детайли подчертават индивидуалния характер на интериора.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 5 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Arbiton |
| Редене | Стандартно |
