Винилова настилка Afirmax Legnar Wood Floor №41532 Дъб Арвада 4мм / 33 клас 4V
Винилова настилка Afirmax Legnar Wood Floor №41532 Дъб Арвада 4мм / 33 клас 4V
33.74€ / 65.99 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Afirmax |
|---|---|
| Дебелина | 4мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 229 х 1220 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Мат |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G клик |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Магазин, Подово отопление |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Иновативна колекция винилови настилки, произведени с минерална сърцевина. Въпреки малката си дебелина, те са с висок клас на износоустойчивост, което позволява да бъдат използвани не само във всички жилищни помещения, но и в интензивно натоварени търговски площи.
Настилките от колекцията Legnar е с ясна и дълбока четиристранна фаска, която пренася дизайна от повърхността към фугите, подобно на дъските от естествено дърво.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 4 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Afirmax |
| Редене | Стандартно |
