Трислоен паркет Tarkett №102803 Дъб бяла светлина
Трислоен паркет Tarkett №102803 Дъб бяла светлина
79.76€ / 156.00 лв. кв.м. - само онлайн!
Изчерпан
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 30дни.
Характеристики
| Производител | Tarkett |
| Дебелина | 14 мм |
| Размери | 2283 х 194 мм |
| Шарка | Три паркетини |
| Покритие | Лак Proteco shiny |
| Повърхност | Четкан |
| Фаска | 2V |
| Клик система | T-Lock |
| Защита | Aqua guard |
| Сертификати | Cradle to cradle |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Описание
Salsa Art Vision със своите уникални дизайни ще изпълни дома ви със стил и емоция, използвайки широката си гама от цветове. Изцяло нова колекция с 3-лентови дизайни, които придават модерен вид на класическата, безопасна, устойчива и надеждна дървена подова настилка. Със своите натурални дизайни и индивидуалност, Salsa Art Vision ще създаде чувство на хармосния във Вашия интериор.
