Трислоен паркет Quickstep №3014 Дъб Бадем бял 4V
Трислоен паркет Quickstep №3014 Дъб Бадем бял 4V
76.69€ / 149.99 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Quickstep |
| Дебелина | 13.5 мм |
| Размери | 1820 х 190 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | омаслен, четкан |
| Фаска | четиристранна фаска 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Сертификати | PEFC &Real Wood |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Омасленият трислоен паркет Quick-Step Palazzo Дъб Бадем бял предлага прекрасен под с топло бяло покритие и шарка на истинско дърво за вашия дом. Дървеният под Pallazzo е проектиран с изключително широки и изключително дълги дъски, което прави всяка подова дъска да изглежда много по-голяма от дъските със стандартен размер. Този дизайн предлага покритие със скосени ръбове на най-дългата страна на дъската, което й придава вид в стила на подова дъска. Фините вариации на цвят, текстура и шарки на чепове добавят истински характер към дизайна на пода. Можете да комбинирате всички тези дизайни с аксесоари в съответния цвят, което прави тази подова настилка Quickstep още по-привлекателна.
Основни характеристики на Quickstep Palazzo Дъб Бадем:
- Quickstep Palazzo се предлага със световноизвестна мултифункционална заключваща система на Quick-step: Fully Bonded / Stick Down.
- Дървеният под е съвместим с подово отопление.
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 13,5 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Quickstep |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |

