Трислоен паркет Karelia №106427 Дъб Пратика FP 4V
Трислоен паркет Karelia №106427 Дъб Пратика FP 4V
71.58€ / 140.00 лв. кв.м.
Изчерпан
Характеристики
| Производител | Karelia |
| Дебелина | 13 мм |
| Размери | 1860 х 127 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | Лак, Mат, четкан |
| Фаска | микро фаска 4V |
| Клик система | Woodloc 5G |
| Сертификати | PEFC &Real Wood |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Описание
Меките бледи тонове в този дъбов под са подсилени от тебеширено сива шарка, която води до изчистен образ. Всяка дъска е внимателно изчеткана, за да изрази характера на релефа и да подчертае естествената текстура на дървото. Матовото лаково покритие елиминира отблясъците, като същевременно предпазва дървото от ежедневно износване. Четиристранното скосяване на ръбовете осигурява класически пълен вид и усещане.
Kahrs произвежда многослойни дървени подове от най-високо качество вече повече от 70 години. Техните продукти имат фабрична повърхностна обработка и износващ се слой, който може да се шлайфа отново няколко пъти.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Фаска (фуга) | микро фаска |
| Дебелина | 13 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Karelia |
