Ламиниран паркет Vitality №0387 Дъб залез 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет Vitality №0387 Дъб залез 8мм / 32 клас 4V
Оригинална цена бе: 18.04€ / 35.28 лв..13.53€ / 26.46 лв. Текущата цена е: 13.53€ / 26.46 лв..кв.м. - Ограничено количество!
Изчерпан
ДО ИЗЧЕРПВАНЕ!
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 26.3 кв. м!
Характеристики
| Производител | Unilin Белгия |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размер | 1261 x 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | EIR |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Описание
Декорите от колекция Vitality Deluxe са подходящи както за жилищни, така и за малки търговски площи.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Unilin |
