Ламиниран паркет Kronospan K388 Оловни Шисти 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет Kronospan K388 Оловни Шисти 8мм / 32 клас 4V
17.89€ / 34.99 лв. кв.м.
Изчерпан
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 10 дни.
Характеристики
| Производител | Kronospan |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 635 х 327 мм |
| Шарка | Плоча |
| Повърхност | Камък |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 1clic2go |
Описание
Ламинираният паркет от колекция Impressions пресъздава автентичността на естествен камък, а дъската му създава впечатление, че каменна плоча. Всички ламинирани подове Impressions са с дебелина 8 мм и използват Aquastop и анти-бактериално покритие, осигурявайки отлична водоустойчивост и защита срещу надраскване, което увеличава дълготрайността и защитата на вашата подова настилка. Четиристранната фаска и улеснената клик система визуално подчертават дъските, докато плочките с дебелина 8 мм и клас на износоустойчивост AC4 / 32 говорят за качеството на подовата настилка. Kronospan К388 Оловни Шисти
Допълнителна информация
| Цвят | абстрактен, сив |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Спалня, Стълби |
| Производител | Kronospan |
