Ламиниран паркет Kronospan №8222 Дъб Набразден 8мм / 31 клас
Ламиниран паркет Kronospan №8222 Дъб Набразден 8мм / 31 клас
12.27€ / 24.00 лв. кв.м. + БЕЗПЛАТНА 3 мм ХПС подложка
Изчерпан
Характеристики

| БЕЗПЛАТНА ПОДЛОЖКА | Подложка ХПС 3мм Хармоника 80×750 см №108150 |
|---|---|
| Производител | Kronospan |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 31 клас / АС3 |
| Размери | 1285 х 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Рустик |
| Клик система | Twin Clic |
Описание
Kronospan е водещият световен лидер в производството на ламиниран паркет и като такива те са пионери на много от ключовите постижения в тази област. Ламиниран паркет №8222 Дъб Набразден e от колекция Novella на Kronospan.
Допълнителна информация
| Цвят | светъл |
|---|---|
| Клас | 31 клас / АС3 |
Безплатна ХПС Подложка | Да |
| Фаска (фуга) | без фаска |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Kronospan |
| Редене | Версай / Фигурално, Стандартно |

