Ламиниран паркет FAUS №S177215 Винтидж плочки 8мм / 33 клас
Ламиниран паркет FAUS №S177215 Винтидж плочки 8мм / 33 клас
46.99€ / 91.90 лв. кв.м.
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 30дни.
Характеристики
| Производител | FAUS |
| Номер | 177215 |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС6 |
| Размер | 1179,3 х 394 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Фаска | микрофаска |
| Повърхност | Автентик |
| Клик система | TopConnect |
| Сертификати | IQNet Quality Management; PEFC |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Колекция Retro представлява най-артистичната гама от колекцията, съставена от хидравлични дизайни на плочки, вдъхновени от творенията на Барселона в края на 18 век.
FAUS инвестира всички наши ресурси и усилия в проектирането на всеки детайл, прилагането на уникални производствени технологии и подбора на всеки материал с най-висока техническа строгост.
Получените резултати са неподражаеми декоративни решения, ексклузивни и с висока степен на изтънченост.
Ламиниран паркет FAUS Винтидж плочки е с №177215
Допълнителна информация
| Цвят | недървесен (бетон/мрамор/камък), светъл |
|---|---|
| Дебелина | 8 мм |
| Фаска (фуга) | микро фаска |
| Клас | 33 клас / AC6 |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | FAUS |
Влагоустойчивост | Да |
| Редене | Стандартно |

