Ламиниран паркет Classen 55233 Дъб Уолдорф 12мм / 33 клас
Ламиниран паркет Classen 55233 Дъб Уолдорф 12мм / 33 клас
28.59€ / 55.92 лв. кв.м.
Характеристики
| Дебелина | 12мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС4 |
| Размери | 1285 х 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Натурална пора
|
| Фаска | четиристранна фаска 4V |
| Клик система | Uniclic |
Ламинираният паркет от колекция Classen Story е изработен от HDF и е с дебелина 12 мм. Има елегантен и изискан нюанс, който лесно ще се интегрира както в класическа, така и в модерна декорация. Моделите са устойчиви на влага и са подходящи за подово отопление (на водна основа).
Паркетът е най-разпространеният вид подова настилка със следните предимства:
- чрез дървесната си текстура придава на интериора усещане за топлина, за дом;
- дървото има способността да превръща къщата в дом и лесно се адаптира към нуждите на членовете на семейството, създавайки комфорт;
- устойчив е в детската стая, което винаги ще го подлага на тежки изпитания, практичен е в кухнята, където опасността от замърсяване е на всяка крачка, но също така елегантен и изящен в трапезарията или всекидневната.
Ламинираният паркет е много популярен избор и е много разпространен в областта на интериорния дизайн. Основното му предимство е възможността за плаващ монтаж, без да се налага да се лепи. Друго голямо предимство е фактът, че се почиства лесно и бързо, като се препоръчва използването на специални почистващи препарати, които имат ролята да защитят повърхността и да я запазят в добро състояние възможно най-дълго.
Това е основно плоча, изработена от дървесни влакна с висока плътност, пресовани при високи температури, върху които са залепени декоративна хартия и меламинов защитен слой. Целият му състав и по-специално високата плътност на влакната, които са интензивно пресовани, определят високата му устойчивост на износване или пресоване.
Продуктът се продава на кашон.
! Изображенията са с презентационна цел и е възможно да има леки разлики в цвета.
| Цвят | светъл, сив |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 12 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Classen |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |
| Етикет | Влагоустойчив |

