Ламиниран паркет Classen 53689 Дъб Саби 10мм / 33 клас
Ламиниран паркет Classen 53689 Дъб Саби 10мм / 33 клас
Оригинална цена бе: 28.12€ / 55.00 лв..18.28€ / 35.75 лв. Текущата цена е: 18.28€ / 35.75 лв..кв.м. - Ограничено количество!
ДО ИЗЧЕРПВАНЕ!
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 53 кв. м!
Характеристики
| Дебелина | 10мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС4 |
| Размери | 1285 х 158 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Натурална пора
|
| Фаска | четиристранна фаска 4V |
| Клик система | Uniclic |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Това, което е вечно, винаги е на мода. Класика. Елегантност. Това е серията Ambience 4V. Винаги в добър тон. Пасва идеално на всяко помещение, като същевременно уникално отразява неговия индивидуален характер.
Създава неповторимо настроение, подчертава атмосферата на интериора, а що се отнася до наличните цветове – е, всъщност е буйство от цветове. Силата и тайната на серията Ambience 4V не е само синхронна структура или впечатляващи декори, това е преди всичко определение за стил.
48 часа устойчивост на вода.
Изливането, разливането и наводняването вече не са проблем.
Допълнителна информация
| Клас | 33 клас / АС5 |
|---|---|
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 10 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Classen |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |
| Етикет | Влагоустойчив |

