Двуслоен паркет Haro №548520 Орех Американски Шеврон 4V
Двуслоен паркет Haro №548520 Орех Американски Шеврон 4V
288.90€ / 565.04 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Haro |
| Дебелина | 11,3 мм |
| Размери | 740 х 140 мм |
| Шарка | Шеврон |
| Покритие | Oleovera |
| Клик система | Tongue and Groove |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Двуслойните паркети HARO са устойчиви и не позволяват времето да оказва влияние върху красотата и издръжливостта на подовата настилка. Двуслойните паркети от серия 4000 са с обща дебелина 11.3 мм. HARO PARQUET 4000 предлага на клиента завършен продукт в класическия стил шеврон.
Паркетът позволява лесна поддръжка и многократно циклене.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, тъмен |
|---|---|
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 11.3 мм |
| Производител | Haro |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Редене | Шеврон |
Влагоустойчивост | Да |

