Трислоен паркет Kährs колекция Елемент №151N5AEK0WKW200 Дъб Брайт 4V
Трислоен паркет Kährs колекция Елемент №151N5AEK0WKW200 Дъб Брайт 4V
Оригинална цена бе: 86.99€ / 170.14 лв..73.94€ / 144.61 лв. Текущата цена е: 73.94€ / 144.61 лв..кв.м.
Характеристики
| Производител | Kährs |
| Фаска | 4V |
| Дебелина | 15 мм |
| Размер | 151 мм x 2000 мм |
| Пакет | 1.81 м² / 15 кг |
| Брой в пакет | 6 бр. |
| Покритие | Матов лак |
| Основният материал | Бор/Смърч/Ела |
| Клик система | Woodloc® 5S |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Прахово бялото покритие на този еднолентов под от колекцията Element подчертава естествените цветови вариации на белия дъб и подчертава скосяването с лъскави детайли. Всяка дъска е внимателно обработена с четка, за да се подчертае характерът на шарките и естествената текстура на дървото. Четиристранното скосяване по краищата осигурява класически вид и усещане за цяла дъска. Матовото лаково покритие елиминира отблясъците, като същевременно предпазва дървото от ежедневно износване.
Благодарение на начина на изработка – три пласта естествено масивно дърво, поставени перпендикулярно един на друг – се постига пространствена стабилност и това прави трислойния паркет съвместим със системите за подово отопление.
Тези паркети отговарят на най-взискателните изисквания за качество и дизайн и носят в себе си отпечатък от специалното отношение и уважение към природата, специфично за скандинавските страни.
