Трислоен паркет Tarkett 559554014 Дъб Престиж сив 0,09/0,720 15 мм 4 V
Трислоен паркет Tarkett 559554014 Дъб Престиж сив 0,09/0,720 15 мм 4 V
125.50€ / 245.46 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Tarkett |
| Дебелина | 15 мм |
| Размери | 600 х 120 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Пакет | 0,72 м² |
| Повърхност | Лак |
| Фаска | 4V |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Ако търсите качествен и луксозен паркет, Privilege е правилният избор за вас.
Този луксозен паркет ще създаде богатство и топлина на кралския под във вашия дом, удобен за ходене, издръжлив и с дълъг експлоатационен живот.
Вярваме, че най-важното е да изберете вид под, чийто външен вид подхожда най-добре на вас и вашия начин на живот. Колекцията Privilege е изцяло посветена на външния вид.
