Винилова настилка Floorify №F023 Верона – Голяма плочка 4,5 мм / 33 клас
Винилова настилка Floorify №F023 Верона – Голяма плочка 4,5 мм / 33 клас
49.99€ / 97.77 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Floorify |
| Дебелина | 4,5 мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас |
| Размери | 900 x600 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Баня, Магазин, Подово отопление |
Floorify Верона
Инсталиране на Верона
Спестяване на време: всички го харесват. Удобната, доказана клик система прави монтажа детска игра. Сбогом на лепилото за паркет, добре дошъл Floorify. Просто го поставете, щракнете и сте готови. Така ще ви остане повече време за наистина важните неща в живота.
Основата на мечтания под? Идеалната подложка!
Първата стъпка при монтажа на вашия под Floorify е да поставите подходяща подложка, базирана на вашата ситуация и нужди. Нашите подложки изравняват малките неравности и абсорбират ударите, осигурявайки по-добра устойчивост на удар и по-голям комфорт при ходене. Floorify предлага две подложки, които са внимателно тествани, за да работят перфектно в комбинация с подове Floorify. Това ви гарантира най-добрия резултат! С Floorify Herringbone или Twist, изберете нашата подложка Performance, така че многобройните щракващи съединения да получат максимална опора. Подложката Performance е с най-високо качество и предлага силно звукоизолиране и отлична опора за интензивна употреба. Тази подложка е перфектна и в комбинация с подово отопление и е подходяща за зони с висок трафик, като например търговски помещения.
| Цвят | недървесен (бетон/мрамор/камък) |
|---|---|
| Дебелина | 4,5 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Floorify |
Влагоустойчивост | Да |
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Редене | Стандартно |

