Трислоен паркет Tarkett 550035068 Bolero Сух Дъб Хена L 1000 14мм
Трислоен паркет Tarkett 550035068 Bolero Сух Дъб Хена L 1000 14мм
39.60€ / 77.45 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Tarkett |
| Дебелина | 14 мм |
| Размери | 1000 х 140 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Пакет | 6 бр. |
| Повърхност | Четкан |
| Фаска | 2V |
| Клик система | T-Lock |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Bolero е селекция от изискани и елегантни дизайни с превъзходно качество на изработка. Комбинацията от четкана структура, цветове и иновативна технология за дигитален печат върху паркет ще осигури отличителна красота и комфорт на всяко помещение. Три байцвани дизайна, три дизайна, създадени чрез технология за дигитален печат върху истинско дърво, и два дизайна показват истинската красота на естественото дърво.
