Трислоен паркет Quickstep Massimo №3564 Дъб Черен Шоколад
Трислоен паркет Quickstep Massimo №3564 Дъб Черен Шоколад
85.99€ / 168.18 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Quickstep |
| Дебелина | 13.5 мм |
| Размери | 2200 х 260 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | омаслен |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uniclic Multifit |
| Сертификати | PEFC &Real Wood |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Коридор, Офис, Кухня |
Massimo въплъщава чист лукс и автентичност, задавайки нови стандарти със своето несравнимо величие и изключително големи размери. Като най-широката и дълга паркетна дъска, тя обещава да превърне всяко пространство в спираща дъха експозиция.
Uniclic Multifit
Нашата клик система Uniclic Multifit е разработена специално за подове Quick-Step, което ги прави бързи и лесни за монтаж.
Подходящи аксесоари
Quick-Step е много повече от просто подови настилки. За всеки под, който предлагаме, можете да намерите пълна колекция от аксесоари, включително подложки, завършващи профили и первази, които перфектно подхождат на цвета на вашия под.
Този трислоен паркет е устойчив на мръсотия, надраскване и лесен за поддръжка. Технологията на свързване е напълно уникална и позволява дървените подове да бъдат по-подходящи за семейството и домашните любимци, като осигурява допълнителна защита срещу ежедневни разливи и влага. Повърхностната защита помага да се предотврати засядането на различни замърсявания във фугите или текстурата, което е жизненоважно в дом с домашни любимци или деца.
