Трислоен паркет Quickstep Disegno №4856 Дъб Крем
Трислоен паркет Quickstep Disegno №4856 Дъб Крем
79.99€ / 156.45 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Quickstep |
| Дебелина | 13.5 мм |
| Размери | 580 х 145 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | Лакиран |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Сертификати | PEFC &Real Wood |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Коридор, Офис, Кухня |
Тази колекция въплъщава сложен дизайн във всяка дъска. Колекция, която безпроблемно съчетава класическо усещане с модерна простота, Disegno може да се монтира в три атрактивни модела: рибена кост, двойна рибена кост и дизайн на плочки.
Дърво за цял живот
Влагоотблъскващата технология „Wood for Life“ може да помогне за предотвратяване на залепването на кал, разлята храна и други замърсявания във фугите и текстурата на дървото. Това помага подът ви да изглежда като нов.
Uniclic
Нашата клик система Uniclic е разработена специално за подове Quick-Step, което ги прави бързи и лесни за монтаж.
Подходящи аксесоари
Quick-Step е много повече от просто подови настилки. За всеки под, който предлагаме, можете да намерите пълна колекция от аксесоари, включително подложки, завършващи профили и первази, които перфектно подхождат на цвета на вашия под.
Този трислоен паркет е устойчив на мръсотия, надраскване и лесен за поддръжка. Технологията на свързване е напълно уникална и позволява дървените подове да бъдат по-подходящи за семейството и домашните любимци, като осигурява допълнителна защита срещу ежедневни разливи и влага. Повърхностната защита помага да се предотврати засядането на различни замърсявания във фугите или текстурата, което е жизненоважно в дом с домашни любимци или деца.
