Ламиниран паркет Kaindl К2725 Милано Тимидо 8мм / 33 клас AC5 4V
Ламиниран паркет Kaindl К2725 Милано Тимидо 8мм / 33 клас AC5 4V
20.45€ / 40.00 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Kaindl |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размер | 1290х329 мм |
| Пакет | 2.546 м² |
| Цвят | Тъмен |
| Фаска | 4V |
| Декор | Дъб |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Ламиниран паркет Kaindl Oak Milano Timito AquaPro Collection K2725 8мм AC5/33
Ламиниран паркет с размер на дъската 1290х329мм и дебелина 8мм. С висок клас на износоустойчивост AC5/33 и водоустойчив благодарение на HDF ядрото AquaPro. Горният слой е антибактериален и устойчив на надраскване, което го прави подходящ за домашни любимци. Намалено съдържание на формалдехид, без наличие на PVC в ламината и напълно екологичен със сертификат Blue Angel.
- Размер на дъската: 1290×329мм
- Дебелина: 8мм
- Структура: Milano
- Клик система: Angle Tap
- Клас на износоустойчивост: AC5/33
- Водоустойчив
Допълнителна информация
| Дебелина | 8 мм |
|---|---|
| Цвят | светъл |
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Производител | Kaindl |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |

