Ламиниран паркет Tarkett №505841000 Мост 8мм / 33 клас 4V
Ламиниран паркет Tarkett №505841000 Мост 8мм / 33 клас 4V
19.99€ / 39.10 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Tarkett |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 1290 х 190 x 8 мм |
| Пакет | 1.96 м² |
| Шарка | Цяла дъска |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 2-Lock |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Колекцията Roads предлага широка гама от висококачествени варианти за ламиниран паркет за жилищни и търговски помещения. С акцент върху издръжливостта, стила и достъпността, ламинатите Roads са проектирани да издържат на ежедневно износване, като същевременно запазват своята естетическа привлекателност.
В допълнение към атрактивния си външен вид, ламинатите Roads са лесни за монтаж и поддръжка, което ги прави практичен избор за натоварени домакинства и зони с голям трафик. Колекцията включва също влагоустойчиви и устойчиви на надраскване опции, осигуряващи допълнително спокойствие както за собствениците на жилища, така и за собствениците на бизнес.
Ламиниран паркет Tarkett №41000 & 108268 Мост 8мм / 33 клас 4V
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Дебелина | 8 мм |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Tarkett |
| Редене | Стандартно |
| Колекция | Roads |
