Ламиниран паркет FAUS №S177260 Рустик 8мм / 33 клас
Ламиниран паркет FAUS №S177260 Рустик 8мм / 33 клас
42.99€ / 84.08 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | FAUS |
| Номер | 177260 |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС6 |
| Размер | 1182,6 х 292,2 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Фаска | Микрофаска |
| Повърхност | Автентик |
| Клик система | TopConnect |
| Сертификати | IQNet Quality Management; PEFC |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Типичните белези на естественото дърво са изрядно имитирани в колекция Syncro на FAUS. Гама, която се откроява със своето разнообразие от нюанси и приложени дизайнерски технологии.
FAUS инвестира всички наши ресурси и усилия в проектирането на всеки детайл, прилагането на уникални производствени технологии и подбора на всеки материал с най-висока техническа строгост.
Получените резултати са неподражаеми декоративни решения, ексклузивни и с висока степен на изтънченост.
Ламиниран паркет FAUS Рустик е с №177260
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Дебелина | 8 мм |
| Фаска (фуга) | микро фаска |
| Клас | 33 клас / AC6 |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | FAUS |
Влагоустойчивост | Да |
| Редене | Стандартно |

