Ламиниран паркет Vitality №0571 Дъб Ванкувър 10мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет Vitality №0571 Дъб Ванкувър 10мм / 32 клас 4V
Оригинална цена бе: 20.45€ / 40.00 лв..17.38€ / 33.99 лв. Текущата цена е: 17.38€ / 33.99 лв..кв.м. + Безплатна подложка
Характеристики
| Производител | Unilin Белгия |
| Дебелина | 10мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размер | 1261 x 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | EIR |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
| + Безплатна подложка |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Vitality Superb 4V е най-издръжливият Vitality под, създаван някога: солидна HDF плоскост с дебелина 10 mm, комбинирана с високо устойчив на износване горен слой.
Vitality Superb може да се монтира в жилищни и търговски зони. Със системата uniclic/uniclic click тези подове се слагат за нула време.
Когато изберете Vitality Superb, не е нужно да изпадате в паника, когато разлеете нещо.
Течността няма да се абсорбира благодарение на нашата уникална технология Aqua Protect.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 10 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Unilin |
Влагоустойчивост | Да |
| Етикет | Влагоустойчив |
Безплатна ХПС Подложка | Да |



