Ламиниран паркет KronoSwiss №6109D Дъб Нормандия 10мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет KronoSwiss №6109D Дъб Нормандия 10мм / 32 клас 4V
23.00€ / 44.98 лв. кв.м.
Изчерпан
Този продукт е достъпен за закупуване само онлайн и в Аутлет “Паркетен свят” – гр. Велико Търново.
Ограничено количество – остават само 14 кв. м!
Характеристики
| Производител | KronoSwiss |
| Дебелина | 10мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС5 |
| Размери | 1380 х 193 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Дялан |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Описание
Модерният ламинат Swiss Lifestyle се напасва идално с различни стилове обзавеждане, които отговарят на актуалната тенденция. Клиентите намират неговия реалистичен външен вид на истинско дърво за много привлекателен. Релефната дървесна структура със синхронни пори и 4-странна фаска подчертават усещането и външния вид на дървените дъски. Ламинираният паркет е здрав и устойчив на абразия, благодарение на това, че е в клас AC4/32. В допълнение, 5G клик системата позволява бърз и лесен монтаж.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Дебелина | 10 мм |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | KronoSwiss |
| Редене | Стандартно |
