Ламиниран паркет KronoSwiss №4490D Дъб Исландия 12мм / 33 клас 4V
Ламиниран паркет KronoSwiss №4490D Дъб Исландия 12мм / 33 клас 4V
Оригинална цена бе: 23.00€ / 44.98 лв..18.40€ / 35.99 лв. Текущата цена е: 18.40€ / 35.99 лв..кв.м.
Изчерпан
Характеристики
| Производител | KronoSwiss |
| Дебелина | 12мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 1380 х 193 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Мат |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Описание
Ламинираният паркет Swiss Solid създава впечатлението за повърхност от естествено дърво. Предлага се голямо разнообразие от истински дървесни декори, всички от които впечатляват с реалистичния си вид. 4-странната фаска подчертава класическия вид на дървена дъска. Ламинатът е съобразен със съвременните тенденции и пасва на всеки стил на обзавеждане. Той е много издържлив(клас AC5/33), издръжлив и устойчив на абразия. Простата 5G система с кликване прави възможна бърза инсталация.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Дебелина | 12 мм |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | KronoSwiss |
| Редене | Стандартно |
