Ламиниран паркет Vitality №0211 Дъб Ипанема 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет Vitality №0211 Дъб Ипанема 8мм / 32 клас 4V
19.22€ / 37.59 лв. кв.м. + БЕЗПЛАТНА 3 мм ХПС подложка
Изчерпан
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 9 м2!
Характеристики

| БЕЗПЛАТНА ПОДЛОЖКА | Подложка ХПС 3мм Хармоника 80×750 см №108150 |
|---|---|
| Производител | Unilin Белгия |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размер | 1261 x 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | натурална пора |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня |
Описание
Декорите от колекция Vitality Deluxe са подходящи както за жилищни, така и за малки търговски площи.
Допълнителна информация
| Цвят | тъмен |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
Безплатна ХПС Подложка | Да |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Unilin |
| Редене | Стандартно |

