Ламиниран паркет PRK503 Волга 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет PRK503 Волга 8мм / 32 клас 4V
13.80€ / 26.99 лв. кв.м.
Изчерпан
Характеристики
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 1200 х 191 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Натурална пора
|
| Фаска | фаска 4V |
| Клик система | L2C |
Описание
Ламиниран паркет PRK503 Волга e от колекция Natura Line.
Допълнителна информация
| Цвят | светъл |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
