Ламиниран паркет PRK913 Атлас 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет PRK913 Атлас 8мм / 32 клас 4V
Оригинална цена бе: 13.80€ / 26.99 лв..12.27€ / 24.00 лв. Текущата цена е: 12.27€ / 24.00 лв..кв.м.
Характеристики
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 1200 х 191 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Рустик
|
| Фаска | фаска 4V |
| Клик система | Uniclic |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Ламиниран паркет PRK913 Атлас e от колекция Effect.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален, тъмен |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | AGT |
| Редене | Стандартно |
