Ламиниран паркет Kronospan 8155 Хикори Апалачи 10мм / 32 клас
Ламиниран паркет Kronospan 8155 Хикори Апалачи 10мм / 32 клас
15.33€ / 29.98 лв. кв.м.
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 10 дни.
Характеристики
| Производител | Kronospan |
| Дебелина | 10мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС4 |
| Размери | 1285 х 123 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Автентик |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 1clic2go |
Kronospan е водещият световен лидер в производството на ламиниран паркет и като такива те са пионери на много от ключовите постижения в тази област.
Ламиниран паркет 8155 Хикъри Апалачи е от колекция Vintage Classic на Kronospan.
Appalachian Hickory е автентичен и експресивен. Декорът впечатлява с аристократизъм, вдъхнат от богатството на кафявите и бежови тонове. Тясната ламела, синхронизираната текстура и ефекта на ръчната обработка характерни за Krono Original® Vintage Exclusive Narrow изграждат впечатление за автентичност на продукта и визия на естествен паркет. Настилката е с клас на употреба 32/АС4 и има възможно най-добрата защита срещу ежедневно износване.
| Цвят | червен |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 10 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Kronospan |
| Редене | Стандартно |
