Трислоен паркет Tarkett №550048035 Дъб снежен
Трислоен паркет Tarkett №550048035 Дъб снежен
Оригинална цена бе: 84.87€ / 165.99 лв..63.65€ / 124.49 лв. Текущата цена е: 63.65€ / 124.49 лв..кв.м.
ДО ИЗЧЕРПВАНЕ!
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 19.8 кв. м!
Характеристики
| Производител | Tarkett |
| Дебелина | 14 мм |
| Размери | 1200 х 120 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | Лак Proteco high gloss |
| Повърхност | Байцван, четкан |
| Фаска | 2V |
| Клик система | T-Lock |
| Защита | Aqua guard |
| Сертификати | Cradle to cradle |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Красивият дизайн на колекция Rumba прави модерен дори и традиционно изглеждащият дом. Rumba е специална колекция дъски с по-малки измерения. Бяло, бежово, медно, сиво … предлага се на клиенти със специфичен, изтънчен вкус. Издръжлив, лесен за почистване и устойчив на драскотини. През годините външният му вид ще развие уникална индивидуалност, отразяваща Вашия стил.
