Водоустойчива настилка QuickStep №40136 Бял мрамор Карара 5мм / 33 клас 4V
Водоустойчива настилка QuickStep №40136 Бял мрамор Карара 5мм / 33 клас 4V
39.88€ / 78.00 лв. кв.м.
Изчерпан
Доставя се по поръчка, със срок на доставка 30дни.
Характеристики
| Производител | QuickStep |
|---|---|
| Дебелина | 5мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС5 |
| Размери | 856 х 428 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Мат |
| Фаска | 4V |
| Клик система | Uni Clic |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Магазин, Подово отопление |
QuickStep винилова подова настилка ще Ви осигури визията, за която си мечтаете заедно с комфорта, от който имате нужда.
Alpha Vinyl е иновативно и единствено по рода си решение за пазара. Виниловите настилки от серията могат да бъдат инсталирани на всякакви повърхности, правилни и неправилни.
Произведени са с устойчива сърцевина, уникално горно покритие и усъвършенствана водонепропусклива клик система:
Oткроява се с автентично естествен вид и висок клас устойчивост на износване.
Наличието на фаска по ръбовете на дъските акцентира върху размера им и прави така, че да изглеждат като автентичен масивен паркет.
Бърз и лесен монтаж благодарение на патентованата клик система – UniClic.
Предимства
В сравнение с класическия ламиниран паркет, водоустойчивата подова настрилка QuickStep е по-здрава, по-устойчива на влага и по-гъвкава за използване.
| Цвят | недървесен (бетон/мрамор/камък), светъл |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 5 мм |
| Подходящ за | Баня, Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Quickstep |
Влагоустойчивост | Да |

