Трислоен паркет Quickstep №3097 Дъб Суров 4V
Трислоен паркет Quickstep №3097 Дъб Суров 4V
66.46€ / 129.98 лв. кв.м. - Ограничено количество!
ДО ИЗЧЕРПВАНЕ!
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 5.7 кв. м!
Характеристики
ПовърхностРустик
| Производител | Quickstep |
| Дебелина | 14 мм |
| Размери | 2200 х 145 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Покритие | омаслен, четкан |
| Фаска | четиристранна фаска 4V |
| Клик система | Uniclic |
| Сертификати | PEFC &Real Wood |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Quickstep Compact Country Дъб Суров има дъски, които са по-лесни за инсталиране от по-дългите дъски, но също така ви позволява да инсталирате по-големи, по-широки дъски в по-малки стаи, като същевременно извличате максимума от вашето пространство. Скосените ръбове добавят разграничение към дъските и показват техните уникални размери. Новата система Surface and Edge Protect+ осигурява допълнителна защита на повърхността срещу мръсотия, влага и общо износване. Поддържането на вашия нов под понякога може да бъде трудно, но тази система е специално проектирана да предотврати проникването на течност в дървото и причиняването на замърсяване на фугите. Технологията на свързване е напълно уникална и позволява дървените подове да бъдат по-подходящи за семейството и домашните любимци, като осигурява допълнителна защита срещу ежедневни разливи и влага. Повърхностната защита помага да се предотврати засядането на различни замърсявания във фугите или текстурата, което е жизненоважно в дом с домашни любимци или деца.
| Цвят | натурален, светъл |
|---|---|
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 14 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Quickstep |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |

