Ламиниран паркет PRK109 Гардения 8мм / 31 клас
Ламиниран паркет PRK109 Гардения 8мм / 31 клас
Оригинална цена бе: 10.73€ / 20.99 лв..8.69€ / 17.00 лв. Текущата цена е: 8.69€ / 17.00 лв..кв.м.
Характеристики
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 31 клас / АС4 |
| Размери | 1200 х 191 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Гладка
|
| Фаска | без фаска |
| Клик система | Uniclic |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 31 клас / АС3 |
| Фаска (фуга) | без фаска |
| Дебелина | 8 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | AGT |
| Редене | Стандартно |

