Ламиниран паркет KronoSwiss №3916D Дъб Тоскана 8мм / 32 клас 4V
Ламиниран паркет KronoSwiss №3916D Дъб Тоскана 8мм / 32 клас 4V
18.40€ / 35.99 лв. кв.м. + БЕЗПЛАТНА 3 мм ХПС подложка
Изчерпан
ВНИМАНИЕ, ОСТАВАТ 46 м2!
Характеристики

| БЕЗПЛАТНА ПОДЛОЖКА | Подложка ХПС 3мм Хармоника 80×750 см №108150 |
|---|---|
| Производител | KronoSwiss |
| Дебелина | 8мм |
| Клас на износоустойчивост | 32 клас / АС5 |
| Размери | 1380 х 193 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност | Автентик |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 5G |
| Подходящ за | Дневна, Спалня, Детска стая, Стълби, Коридор, Офис, Кухня, Подово отопление |
Описание
Ламинираният паркет Swiss Sync Chrome се предлага в различни дизайни. Независимо дали като светъл или тъмен вариант, класическият декор дъб осигурява хармонично усещане за простор. За автентичен външен вид допринася и 4-странната фаска. Висококачественият ламиниран паркет е изключително издръжлив (клас AC4/32) и лесен за полагане.
Допълнителна информация
| Цвят | светъл, сив |
|---|---|
| Клас | 32 клас / АС4 |
Безплатна ХПС Подложка | Да |
| Дебелина | 8 мм |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Магазин, Офис, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | KronoSwiss |
| Редене | Стандартно |

