Ламиниран паркет Classen Stars 67168 Дъб Аризона 10мм / 33 клас
Ламиниран паркет Classen Stars 67168 Дъб Аризона 10мм / 33 клас
27.59€ / 53.96 лв. кв.м.
Характеристики
| Дебелина | 10мм |
| Клас на износоустойчивост | 33 клас / АС4 |
| Размери | 1285 х 192 мм |
| Шарка | Цяла дъска |
| Повърхност |
Натурална пора
|
| Фаска | четиристранна фаска 4V |
| Клик система | Megaloc Aqua Protect |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Звездите винаги са на мода. Това е серията Stars 4V. Винаги в добър тон. Пасва идеално на всяко помещение, като същевременно уникално отразява неговия индивидуален характер.
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Клас | 33 клас / АС5 |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Дебелина | 10 мм |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Подово отопление, Спалня, Стълби |
| Производител | Classen |
| Редене | Стандартно |
Влагоустойчивост | Да |
| Етикет | Влагоустойчив |

