Ламиниран паркет Kronospan Дъб креденза K338 8мм / 32клас АС4
Ламиниран паркет Kronospan Дъб креденза K338 8мм / 32клас АС4
12.27€ / 24.00 лв. кв.м.
Характеристики
| Производител | Kronospan |
| Дебелина | 8 мм |
| Размери | 1288х195 |
| Фаска | 4V |
| Клик система | 1clic 2go+ pure |
| Подходящ за | Дневна, Кухня, Офис, Преддверие, Спалня |
Бърза поръчка
Без регистрации и пароли
Просто използвайте вашият телефоннен номер и изчакайте наш сътрудник да се свърже с вас, за да уточни детайлите.
Описание
Ламиниран паркет Super Natural Classic HC LP 4V Дъб креденза е с №К338
Допълнителна информация
| Цвят | натурален |
|---|---|
| Дебелина | 8 мм |
| Фаска (фуга) | четиристранна фаска (4V) |
| Производител | Kronospan |
| Редене | Стандартно |
| Клас | 32 клас / АС4 |
| Подходящ за | Детска, Дневна, Коридор, Кухня, Спалня |
